| Merk | Marcel van den Eynde |
| Type | Additive Voorn Classic |
| Ideaal voor | het vissen op Voorn |
| Inhoud | 200 gram |
Een additief op kruidenbasis met een aantrekkelijke geur. Additive Voorn Classic kan in elk lokaas worden gebruikt bij het vissen op Voorn.
Het is een mengeling van verschillende kruiden waardoor deze een zeer brede geur heeft. Rotaugen dient te worden toegevoegd aan het droge lokaas, juist voordat het wordt bevochtigd. De inhoud van een zakje is voldoende voor 4 kilo droog lokaas. Ook kan voorn worden gebruikt om uw haak-aas, zoals maden en casters, nog aantrekkelijker te maken.
Van Den Eynde visvoer is een traditie in de hengelsport. Het visvoer word ontwikkeld en zeer nadrukkelijk getest bij grote kampioenschappen. Is het voor brasem dan heeft record zilver de voorkeur gaat u op de voorn dan heeft record goud de voorkeur. Maar zo zijn er nog velen voorbeelden te noemen dus kijkt u bij Vismania in het assortiment.